20 kwietnia 2010

Zgłaszanie prezentacji na Javarsovia 2010...jeszcze tylko do 8 maja

Panie i Panowie,

Na stronie konferencji Javarsovia 2010 od kilku dni widnieje zaproszenie do składania tematów prezentacji, które brzmi:

Zapraszamy do zgłaszania tematów prezentacji na najbliższą Javarsovię 2010.

Mile widziane są tematy dotyczące nowości technologicznych wokół Javy, Java EE i wirtualnej maszyny Javy (JVM) oraz wszystkiego, co związane z nurtem Agile, ze szczególnym naciskiem na stronę praktyczną. Czekamy także na propozycje warsztatów oraz paneli dyskusyjnych.

Na zgłoszenia czekamy do 8 maja.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Call for Papers.


Przypominam, że konferencja odbędzie się w Warszawie, 26 czerwca 2010 przez caluteńką sobotę, a może nawet część piątku i kawałek niedzieli (dla najbardziej wytrwałych). Frekwencję planuje się na poziomie 400-500 uczestników, co powinno być wystarczającym bodźcem do wystąpienia i zaistnienia na polskiej scenie javowej. Skojarzenie prelegenta z tematem, to pierwszy krok ku informatycznej nirwanie bezkresu strumienia zgłoszeń, zleceń i innych niespodzianek finansowo-technologicznych. Wiem co piszę, aczkolwiek bezkres kredytów nie pozwala mi jeszcze dostrzec wspomnianego bezkresu finansowej szczęśliwości.

Gdybym ja był na Waszym miejscu nie wahałbym się ani chwili, aby zgłosić swój temat, a nawet dwa (zawsze to większa szansa na przejście przez sito kwalifikacyjne). Idealne miejsce, aby popróbować się z nielekką sztuką prezentacji oraz zapaść w pamięci polskiej społeczności javowej jako mówca i znawca tematu.

p.s. Bardzo, ale to bardzo życzę sobie, aby pojawił się praktyczny temat związany z językiem funkcyjnym i gdyby to był Clojure byłbym niezwykle zachwycony. Podkreślam stronę praktyczną, a nie naukową wystąpienia. Pomogę, jeśli będzie potrzeba, np. w roli recenzenta.

Pozdrawiam,
Jacek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz