03 marca 2010

Sun Education Open Day - zaproszenie na warsztaty certyfikacyjne

To już druga inicjatywa Suna...ekhm...Oracle i kiedy się o niej dowiedziałem od razu zaproponowałem jej publikację na swoim blogu. Darmowe inicjatywy wspierające społeczność javową zawsze mile widziane!

Zanim zaproszenie, jedna uwaga - w tym samym terminie jest konferencja 4Developers w Poznaniu, na której wystąpię z tematem Modele komponentowe SCA, OSGi, Distributed OSGi i OSGi Enterprise a Java EE. Pozostaje jedynie mądrze wybrać :) Ja już mam to za sobą.

Warsztaty certyfikacyjne - Java
26.03.2010 Warszawa

Sun Learning Services zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztaty z zakresu Javy. Celem spotkania jest zapoznanie się z nowościami w Javie, sprawdzenie się na próbnych testach egzaminacyjnych, otwarta dyskusja z instruktorami i innymi uczestnikami spotkania, jak również zapoznanie sie z możliwościami szkoleniowymi.

Głównym gościem panelu poświęconemu Javie będzie Luc Duponcheel - jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów Javy. Szkolenia prowadzone przez Luca cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nasz gość poprowadzi warsztaty o nowościach w Javie 6, jak również w kuluarach poprowadzi dyskusję o certyfikacji SCEA.

Szczegółowe informacje o spotkaniu na stronie www.javapoint.pl (najlepiej zajrzeć tam dopiero od poniedziałku, 8.03).

Gorąco zachęcamy wszystkich tych, którzy interesują się certyfikacją i chcieliby spotkać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Sesja jest bezpłatna.

Pytania prosimy kierować na ses_pl@sun.com
Rejestracje przyjmujemy do 19. marca 2010 - liczba miejsc jest ograniczona!