20 stycznia 2010

60. spotkanie Warszawa JUG - Sebastian Pietrowski i Michał Karwański z "Hmm Java jawą, a co z iPhone?"

Warszawska Grupa Użytkowników Technologii Java (Warszawa JUG)Warszawska Grupa Użytkowników Technologii Java (Warszawa JUG) zaprasza na 60. spotkanie, które odbędzie się we wtorek, 26. stycznia o godzinie 18:00 w sali 5440 Wydziału MIM UW przy ul. Banacha 2 w Warszawie.

Temat: Hmm Java jawą, a co z iPhone?
Prelegenci: Sebastian Pietrowski (aka Pedro) & Michał Karwański (aka Karwer)

Prezentacja obejmie demonstrację środowiska programistycznego na platforme iPhone oraz poruszy kwestię, czy warto inwestować swój czas w naukę nowej rzeczy, czy nie lepiej wybrać platformę javopodobną jaką jest Android.

Oprócz filozoficznych rozważań nie zabraknie "twardej treści" w postaci programowania na żywo z Xcode, językiem Objective-C i prawdziwym iPhone

Sebastian i Michał są absolwentami Wydziału Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego. O Pedro już kiedyś było (przy okazji prezentacji o Ruby on Rails 06.02.2007), Karwer natomiast to cicha gwiazda, mistrz Polski w sudoku, wielokrotny reprezentant Polski na międzynarodowych konkursach sudoku oraz łamigłówkach. Jeżeli zauważysz człowieka, który w minutę rozwiązuje sudoku, w którym z ledwością w tym czasie wpisałeś 1 cyfrę, to znaczy, że masz do czynienia z Karwerem.

Planowany czas prezentacji to 1,5 godziny, po której planuje się 15-30-minutową dyskusję.

Wstęp wolny

Zapraszam w imieniu prelegentów i grupy Warszawa JUG!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz