26 października 2009

54. spotkanie Warszawa JUG - "Wyślij siebie na urlop, czyli o skutecznym zarządzaniu zespołem programistów" Agnieszki Orlewicz

Warszawska Grupa Użytkowników Technologii Java (Warszawa JUG) zaprasza na 54. spotkanie, które odbędzie się w najbliższy wtorek, 27.10.2009 o godzinie 18:00 w sali 5440 Wydziału MIMUW przy ul. Banacha 2 w Warszawie.

Temat prezentacji: Wyślij siebie na urlop, czyli o skutecznym zarządzaniu zespołem programistów
Prelegent: Agnieszka Orlewicz

W trakcie prezentacji Agnieszka opowie, jak być skutecznym liderem zespołu programistów i radzić sobie z problemami, takimi jak brak zaangażowania, delegowanie pracy, przekazywanie informacji zwrotnej. Tematy te są istotne niezależnie od tego czy pracujemy w SCRUMIe, XP czy innej cięższej/lżejszej metodyce. Znajdziemy tu przedstawienie technik, dzięki którym nasze 8 godzin w pracy będzie bardziej wartościowe i będzie można bezproblemowo iść na urlop ... lub nawet w pracy czuć się jak na urlopie (ech, dla wielu to tylko marzenia).

Agnieszka Orlewicz jest absolwentką Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW i pracuje jako konsultant w firmie Premium Technology. Javę pokochaną od 'pierwszego wejrzenia' sprawdziła w wielu ciekawych projektach m.in w CERNie i cały czas pozostaje z nią w kontakcie. Oprócz tego interesuje się kulturą japońską, podróżowaniem, psychologią i ostatnio również tworzeniem muzyki elektronicznej. Posiada certyfikat SCJP.

Planowany czas prezentacji to 1 godzina, po której planuje się 15-30-minutową dyskusję.

Wstęp wolny!

Zapraszam w imieniu prelegenta i grupy Warszawa JUG!

1 komentarz:

  1. O super. Ja bym prosił o slajdy chociaż :) Daj znać jak wrzucicie na "Harmonogram spotkań i ich tematy"

    OdpowiedzUsuń