07 września 2008

Nadchodzący tydzień w Katowicach

Przez kolejne 5 dni (8-12.09.2008) będę w Katowicach i z przyjemnością spotkałbym się z lokalną społecznością javową. Będę prowadził szkolenie WB111 - Developing Business Integration Solutions for IBM WebSphere Process Server - I i jakkolwiek nie mogę zaproponować udziału w szkoleniu (zainteresowanych kieruję do Centrum Edukacyjnego IBM) to z przyjemnością spotkałbym się i porozmawiał o rzeczach różnych acz wciąż okołojavowych. Gdyby udało się zorganizować jakieś mini-spotkanie, albo nawet zainspirować kilku ochotników do stworzenia lokalnego katowickiego JUGa (ang. Java User Group) odznaczyłbym wyjazd jako niezwykle udany. Chętni proszeni są do kontaktu.

6 komentarzy:

 1. Jeśli to pytanie do mnie to na razie nic, cisza. A może pytasz czytelników, czy zechcieliby? - popieram inicjatywę całym sercem. Zaczynam zajęcia od 8-ej (!) i kończę o 16-tej, więc jest kiedy się spotkać (a podobno w Katowicach niewiele do zwiedzania, więc pozostanie mi odsiedzieć swoje przed kompem tęskniąc za ukochanymi: żonka & kids :P)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć,
  ja bardzo chętnie bym się spotkał. Może czas, żeby na Śląsku powstał jakiś JUG w końcu jest Politechnika w Gliwicach (gdzie studiowałem) filia w Rybniku, Uniwersytet Śląski i pewno jeszcze o czymś nie pamiętam:) i jestem pewien, że jest mnóstwo fanów Javy tylko trzeba z tym jakoś wystartować:) więc może już czas:) może ktoś mógłby zorganizować jakąś salę na Uniwersytecie Śląskim, a jak nie to jakieś spotkanie w knajpie:) więc Jacku jaki termin ci najbardziej pasuje w tym tygodniu i miejsce, jeśli będzie potrzebny jakiś transport to się załatwi:) ja jeszcze teraz napisze na grupę JUG z zapytaniem kto z okolic Katowic i nie tylko chciałby wpaść na spotkanie z Tobą i rozpocząć przygodę z JUG Katowice.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jutro, 9.09 o 18:00? Jestem w Campanile Katowice Hotel. Może bilard, albo piłkarzyki? Możemy również gdzieś usiąść i pogadać. Do woli.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi pasuje, wrzuciłem adres hotelu do nawigacji, jak wyruszę przed 17 powinienem być koło 18 w hotelu. Więc mam nadzieje, że jesteśmy umówieni na spotkanie:) jeśli ktoś chce jechać i jest z okolic Rybnika mogę go po drodze zabrać:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super pomysł. Również jestem zainteresowany taką inicjatywą. Na pewno się zjawię w Katowicach. :D

  OdpowiedzUsuń