02 czerwca 2010

Ruszyła rejestracja na Javarsovia 2010!

Logo konferencji Javarsovia 2010Tego wydarzenia nie można pominąć w naszym harmonogramie na czerwiec 2010.

W końcu nadszedł ten moment, na który wielu z pewnością czekało (sądząc chociażby po napływającej korespondencji) - rejestracja uczestników na tegoroczną konferencję Javarsovia 2010 została oficjalnie otwarta! Zapraszamy na stronę Rejestracja.

Konferencja Javarsovia 2010 odbędzie się w Warszawie, w dniu 26 czerwca (sobota) w Centrum Konferencyjno-Kongresowym na ulicy Bobrowieckiej. Zaplanowaliśmy wiele atrakcji, wśród nich jest SPOINA (SPOtkanie INtegracyjne), która będzie miała miejsce po zakończeniu konferencji gdzieś* w Warszawie i potrwa nie krócej niż do północy.

Lista tematów z ich prelegentami jest dostępna na stronie Prezentacje. Pamiętajcie, że mamy jeszcze grono szanownych sponsorów, które również wystawi swoje prezentacje, o których dowiecie się niebawem.

Konferencja Javarsovia 2010 jest całkowicie bezpłatna i każdy jest mile widziany pod jednym warunkiem - należy się zarejestrować, aby zostać właściwie przyjętym i obdarzonym licznymi atrakcjami okołokonferencyjnymi. Zapraszamy do rejestracji!

Być na bieżąco można na wiele sposobów - jest konto javarsovia na twitterze, jest również grupa fan(atyk)ów na Facebooku, albo można podążać za newsami na kanale Aktualności czytnikiem RSS.

[*] "Gdzieś" to nie nazwa miejsca, a raczej jego wytrych, bo się jeszcze ustala