21 maja 2008

JAVArsovia 2008 - II edycja Konferencji Java grupy Warszawa JUG

31 maja 2008 w godzinach 9:00 - 19:00 w gmachu Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Ilji Miecznikowa 1 Warszawska Grupa Użytkowników Technologii Java (Warszawa JUG) oraz osoby zaprzyjaźnione (PJUG, Szczecin JUG, Trójmiasto JUG, Poznań JUG, Wrocław JUG) zapraszają na jedyną w swoim rodzaju konferencję javową w Polsce - JAVArsovię 2008.

Motto konferencji: Miłośnicy Java dla miłośników Java aka Ciekawie o Javie.

Podczas sobotniej konferencji zaprezentowanych zostanie wiele różnych technologii javowych i szkieletów aplikacyjnych. Z czterema równoległymi ścieżkami, każda z czterema prezentacjami, pragniemy, aby konferencja była ciekawa technologicznie oraz odzwierciedlała nasze własne, lokalne doświadczenia z Javą. JAVArsovia 2008 to idealne miejsce, aby spotkać się z innymi praktykami technologii, nawiązać kontakty, porozmawiać o bieżących problemach (technologicznych) i poznać nowe narzędzia, które usprawnią Twoje projekty. Sądzimy, że udział w konferencji JAVArsovia 2008 pozwoli każdemu popróbować się z nowościami technologicznymi lub zgłębić już poznane.

Wstęp wolny! Dobra zabawa gwarantowana!

Rejestracja na konferencję jest bezpłatna acz obowiązkowa i trwa do 29 maja! Na zakończenie konferencji zaplanowane jest spotkanie podsumowujące JAVArsovię na Polach Mokotowskich. Liczba miejsc ograniczona, więc czym wcześniej się zarejestrujesz, tym większa szansa na udział w niej.

Pierwsza edycja JAVArsovii 2007 była hitem czerwca 2007 i zaktywizowała polską scenę javową. Naszą intencją jest zorganizowanie największej i najbardziej hucznej konferencji javowej w Polsce w 2008 roku. Bądź jej częścią!

Zapraszam w imieniu Kapituły JAVArsovii 2008 i grupy Warszawa JUG!