26 września 2007

XVI spotkanie Warszawskiej Grupy Użytkowników Technologii Java (Warszawa JUG)

Warszawska Grupa Użytkowników Technologii Java (Warszawa JUG) zaprasza na XVI spotkanie, które odbędzie się w nadchodzący wtorek 2.10.2007 o godzinie 18:00 w sali 4420 na Wydziale MIMUW przy ul. Banacha 2 w Warszawie.

Temat prezentacji: Integracja JSF + Facelets + Spring + JPA + Tomahawk
Prowadzący: Wiktor Gworek

JavaServer Faces (JSF), Tomahawk, Facelets, Spring Framework i Java Persistence (JPA) to technologie, o których miło się czyta. Kiedy jednak przychodzi do rzeczywistych zastosowań, nie ma osoby, która by nie miała problemów z ich integracją. Celem prezentacji będzie zbudowanie prostej aplikacji typu CRUD (Create-Read-Update-Delete) łączącej wszystkie te magiczne technologie w atmosferze dobrej zabawy.

Prezentację poprowadzi Wiktor Gworek, student V roku na MIMUW-ie. Jest entuzjastą życia i nowych technologii. Wiktor uwielbia ładne, radosne programowanie, kunsztowną architekturę oprogramowania oraz czytać RSSy ;). Z Javą związany jest od dwóch lat, jednak stroni on od monogamii programistycznej. Prowadzi blog Mocna Kawa.

Planowany czas prezentacji to 1,5 godziny z 20-minutową dyskusją. Na zakończenie (około 10 minut) planowana jest dyskusja dotycząca organizacji konferencji WarsJava organizowanej przez Warszawa JUG.

Wstęp wolny

Zapraszam w imieniu Warszawa JUG!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz