14 września 2007

XV spotkanie Warszawskiej Grupy Użytkowników Technologii Java (Warszawa JUG)

Warszawska Grupa Użytkowników Technologii Java (Warszawa JUG) zaprasza na XV spotkanie, które odbędzie się w nadchodzący wtorek 18.09.2007 o godzinie 18:00 w sali 4420 na Wydziale MIMUW przy ul. Banacha 2 w Warszawie.

Temat prezentacji: Wykorzystanie siły Aspect-Oriented Programming (AOP) w projektach komercyjnych
Prowadzący: Bartosz Szkudlarek

Tematem prezentacji będą zagadnienia związane z Aspect-Oriented Programming (AOP). Paradygmat ten, coraz bardziej popularny, powoli asymilowany jest przez rozwiązania korporacyjne. Celem prezentacji będzie wprowadzenie słuchaczy w główne pojęcia AOP, przedstawienie kluczowych koncepcji i głównych implementacji. Oprócz teorii będzie też kilka przykładów wykorzystania paradygmatu AOP w powiązaniu ze Spring Framework.

Prezentację poprowadzi Bartosz Szkudlarek. Bartek pracuje dla korporacji mocno powiązanej z Ryszardem K. i jest tam głównym architektem. W chwili obecnej realizuje projekt dla dużej firmy ubezpieczeniowej. Z Java EE związany jest od siedmiu lat.

Planowany czas prezentacji to 1,5 godziny z 30-minutową dyskusją. Na zakończenie planowana jest dyskusja dotycząca organizacji konferencji WarsJava organizowanej przez Warszawa JUG.

Zapraszam w imieniu Warszawa JUG!

2 komentarze: