05 września 2013

Scalania 3 - spotkania z językiem Scala w najbliższą środę, 11 września

Zapraszam na trzecie spotkanie z językiem Scala - Scalania 3, które odbędzie się w najbliższą środę, 11 września. Szczegóły organizacyjne znajdziesz na stronie spotkania http://scalania.pl.

Zmianą w stosunku do poprzedniej edycji będzie 15-minutowy przegląd dotychczas wykonanych zadań, których celem jest przypomnienie konstrukcji języka Scala i ich użycie w zadaniach. Ten krok ma skrócić dystans między nowymi uczestnikami spotkania, osobami, które nie były na poprzednich i wykonywały zadania samodzielnie a stałymi bywalcami. Motywem przewodnim będzie praca z projektem scalania z GitHuba, co powinno dodatkowo zachęcić uczestników do jego aktywnego użycia na potrzeby własnego samorozwoju (już pierwszy pull request został zatwierdzony - WIELKIE dzięki Rafał!)

Nie mogę się doczekać, aby sprawdzić, jak wiele się nauczyliśmy w temacie wspólnych scalań przez ostatnie dwie edycje. Wydaje się, że już niewiele można poprawić, a po prostu brakuje nam jedynie obycia z tego typu imprezami. Nie może Cię zabraknąć.

Zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz