19 października 2010

warsjawa 2010 w nadchodzącą sobotę, 23.10 o 10:00 na MIMUW, Warszawa

Nadchodząca sobota, 23.10 przyniesie mnóstwo atrakcji około-JVM-owych, bo w gmachu Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego (MIMUW) odbędzie się 3. edycja konferencji-warsztatów warsjawa 2010 organizowana przez członków Warszawa JUG w składzie: Łukasz Lenart, Bartek Zdanowski, Marcin Zajączkowski, Jacek Laskowski.

Informacje dot. harmonogramu można znaleźć na stronie konferencji, a dla wciąż nieprzekonanych wspomnę jedynie, że będzie PlayFramework, Clojure, DDD, Apache HISE, Apache Camel, bajtkod i Eclipse z EGit. Nie sądzę, aby ktokolwiek zajmujący się Javą miał problemy ze znalezieniem czegoś dla siebie (proszę o kontakt, gdybym się mylił, w co, w tym konkretnym przypadku, szczerze wątpię).

Udział w konferencji jest bezpłatny i nie wymaga bytności od jej rozpoczęcia, godz. 10:00, aż do jej zakończenia, godz. 18:00. Jeśli gwarancja dobrych wystąpień nie jest wystarczającym powodem, aby skorzystać z "oferty", to może wsparcie naszych sponsorów nakłoni Cię do zmiany decyzji?

Do tej pory udział sponsorski zgłosiły firmy: Altkom Software & Consulting, Pragmatists, SoftwareMill oraz CoCoNet. Dzięki nim możemy zaoferować wyżywienie, napoje i inne atrakcje, jak rozlosowanie PlayStation3. Wciąż mało interesująca oferta?

Co powiedział(a)byś na możliwość wymienienia się doświadczeniami z innymi praktykami? Na godzinę 11:15 zarejestrowały się 94 osoby, co przy planowanych 150 osobach daje pokaźny procent sukcesu spotkania kogoś interesującego. Wiemy, że będzie załoga ze Szczecina, Lublina, Krakowa, pewnie z innych miast, więc warsjawę 2010 można śmiało okrzyknąć konferencją ogólnopolską. Kto by pomyślał.

Zarejestruj się już teraz!

Zarejestruj się na warsjawa 2010 w Warszawie, Polska

p.s. Współpraca z firmami informatycznymi przy organizacji konferencji Warszawa JUG - Javarsovia oraz warsjawa - zaczyna sprawiać przyjemność.