03 maja 2009

Tylko 2 tygodnie na zgłoszenia do Javarsovii 2009

4. lipca 2009r. odbędzie się trzecia odsłona polskiej konferencji javowej Javarsovia 2009 organizowanej przez entuzjastów z grupy Warszawa JUG. Jeśli cena ma znaczenie, to warto podkreślić, że Javarsovia była i w tym roku również będzie całkowicie bezpłatna. Dzięki naszym, tegorocznym sponsorom: Google, Artegence, TouK, Code-House, NASK, pod patronatem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego (MIMUW) możemy zaproponować Wam wiele atrakcyjnych tematycznie wystąpień w doborowej obsadzie całkowicie bezpłatnie.

Klarują się sponsorzy, mamy miejsce w salach auli Wydziału Biologii, więc pozostaje jedynie dopiąć agendę, w której po prostu nie może zabraknąć Ciebie w roli prelegenta. "Prelegenta?!" - zapytasz. Uczestnikiem może być każdy, ale prelegentem tylko wybrani. Czym większa konkurencja, tym większa radość z możliwości wyboru. A jakie doświadczenie! Pozostało jeszcze tylko 2 tygodnie, aby zgłosić swój temat prelekcji na konferencję. Organizatorzy wciąż cierpliwie czekają zanim zamkną zbieranie propozycji i ogłoszą szczegółową agendę.

Jeśli chciał[a]byś wystąpić przed ogromną (sięgającą do 250 osób!), żądną wiedzy i nieprzewidywalną publiką Javarsovii z wybranym przez siebie tematem, wyślij jego krótki opis wraz z notką o sobie na adres c4p@javarsovia.pl. Fajnie móc wystąpić przed publiką, która wie, co w Javie piszczy. Opis może być po polsku lub angielsku. Nie zwlekaj!

p.s. W nadchodzący czwartek jest 2-dniowy GeeCON w Krakowie. Ja będę, moja żona i dzieciaki będą, więc i Ciebie nie może zabraknąć. Moja pierwsza obcojęzyczna konferencja w roli prelegenta on Polish soil. To już gwarantuje dużo dobrej zabawy :) Będzie ciekawie!