11 czerwca 2007

JAVArsovia - I Konferencja Java organizowana przez Warszawa JUG

Nie wszystko jeszcze zestawione, ale idzie ku dobremu, więc, aby nie odkładać promocji na ostatnią chwilę, pora na publikację pomysłu Warszawa JUG - JAVArsovia.

Czym jest JAVArsovia? Jest to konferencja-warsztaty Java organizowana przez miłośników Javy dla miłośników Javy. Nie można było wyobrazić sobie lepszej konferencji jak tą, która byłaby ogranizowana przez samą społeczność Java. I oto jest - JAVArsovia.

Kiedy: 23 czerwca 2007 (sobota)
Gdzie: Warszawa, MIMUW, ul. Banacha 2

Wszystkie prelekcje będą czymś w rodzaju szkoleń-warsztatów prowadzonymi z otwartym IDE z niedużą dawką slajdów. Zakłada się, że prelegent będzie większość czasu siedział przez komputerem tworząc aplikację na żywo, która ma sprowokować do pytań i dyskusji. Każdy z prelegentów to osoba na codzień parająca się Javą, więc będzie ciekawie.

Jeśli są osoby, które byłyby zainteresowane zaprezentowaniem tematu związanego z Javą i zgadza się na charakter prezentacji (mało slajdów, dużo programowania na żywo) zapraszam do kontaktu. Chętnie poszukamy miejsca na kolejną prezentację w dotychczasowych sesjach, albo stworzymy nową. Wszystko da się zrobić. Oczywiście zgłoszenia na ostatnią chwilę są obłożone ryzykiem niepojawienia się na plakacie ;-)

Wszystkie informacje (albo ich zdecydowana większość) można znaleźć na stronie konferencji - http://www.JAVArsovia.org.pl.

Zapraszam w imieniu Warszawa JUG!