18 marca 2007

VII spotkanie Warszawskiej Grupy Użytkowników Technologii Java (Warszawa-JUG)

Warszawska Grupa Użytkowników Technologii Java (Warszawa-JUG) zaprasza na VII spotkanie, które odbędzie się w nadchodzący wtorek 20.03.2007 o godzinie 18:00 w sali 4420 na Wydziale MiMUW przy ul. Banacha 2 w Warszawie.

Temat prezentacji: Miesięczna ewaluacja Google Web Toolkit (GWT) - i co, fajne?
Prowadzący: Michał Margiel

Google Web Toolkit (GWT), jest świeżutkim (wersja 1.0 wypuszczona 16 maja 2006 roku) szkieletem programistycznym do tworzenia widoków w aplikacjach internetowych z wykorzystaniem mocy AJAX'a. Cały szkielet najlepiej opisuje tytuł książki Ed Burnette'a Google Web Toolkit: Taking the pain out of Ajax. A co w nim takiego fajnego i czemu dzięki niemu pozbywamy się tytułowego bólu - o tym wszyskim już 20 marca!

Prezentacja prowadzona będzie przez Michała Margiela, który jest studentem 5. roku Politechniki Warszawskiej, Wydziału Elektrycznego. Programista Java w firmie Javart. Niezmordowany uczestnik spotkań Warszawa-JUG, wcześniej jej protoplasty PLBUG, gdzie na pierwszym spotkaniu pojawiło się bagatela 8 osób (!) Michał interesuje się nowymi technologiami zwłaszcza internetowymi. I możnaby tak jeszcze długo, ale po co, skoro zobaczycie Michała w akcji już w nadchodzący wtorek!

Planowany czas prezentacji to 1,5 godziny z 10-30 minutową dyskusją.

Zapraszam w imieniu Warszawa-JUG!