08 kwietnia 2008

Konferencja NetBeans RoadShow w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu w dniach 11-13 kwietnia 2008


Właśnie skończyło się Forum IT, gdzie prezentowałem ofertę firmy IBM w zakresie wsparcia technologii Korporacyjnej Javy 5 (IBM Rational Application Developer 7.5 oraz IBM WebSphere Application Server 6.1 z rozszerzeniem EJB 3.0 Feature Pack), a tu na horyzoncie wyłania się nowa konferencja NetBeans RoadShow, czyli jak to przedstawiono na stronie konferencji:

NetBeans RoadShow, ogólnopolskie tournee będące częścią NetBeans WorldTour 2008 promującego środowisko developerskie NetBeans.

Z tym promującym to bym nie przesadzał, bo jeśli o mnie chodzi, to nie mam zamiaru promować NetBeansa, a raczej zademonstrować wsparcie technologii JavaServer Faces 1.2 przez ostatnią wersję rozwojową NetBeans IDE 6.1 i GlassFisha v2, więc się okaże, czy będzie to promocja, czy wręcz przeciwnie (spokojnie, nie jest tak źle, co można było już przeczytać niejednokrotnie w moim Notatniku o NB6, acz samej słodyczy nie będzie ;-)).

W piątek, 11-ego kwietnia jestem w Krakowie (sala 426, pawilon C2, AGH), a w sobotę, 12-ego kwietnia w Warszawie (sala 3180, MIMUW) prezentując temat JSF1.2 a NetBeans IDE 6.1 BETA. Więcej o agendzie konferencji na stronie Agenda konferencji.

Impreza jest darmowa, więc gorąco zachęcam do uczestnictwa, jako sposób na poznanie narzędzia NetBeans 6.1 oraz możliwość spotkania i porozmawiania o własnych zainteresowniach w gronie użytkowników javy.

Szczególnie zachęcam do rejestracji, gdyż Paweł Szulc z PWrJUG wyzwał mnie na pojedynek rejestrujących, w którym stwierdził, że najwięcej zarejestrowanych będzie we Wrocławiu i to jeszcze w liczbie przekraczającej 150 (!) Oczywiście podjąłem wyzwanie i wierzę, że społeczność warszawska użytkowników javy nie zawiedzie i zademonstruje swoją solidarność w postaci liczby zarejestrowanych i tłumnie zawita w progi wydziału MIM UW na Banacha 2. Wiem, że będzie rówież wiele osób spoza Warszawy i na nich też liczę. Rejestrujmy się! Niech wie, kto rządzi! ;-)