03 grudnia 2013

11...12...13...#Scalania 9 w #Javart za 8 dni w środę

+Grzegorz Kubiak i +Jacek Laskowski mają przyjemność zaprosić na kolejne, dziewiąte scalanie w środę, 11 grudnia 2013 r. od godziny 18:00 w biurze firmy Javart w Warszawie na Postępu 21 (Park Postępu, Budynek A, 2 piętro).

Proszę o wcześniejsze przybycie, np. 17:45, abyśmy mogli sprawnie rozpocząć spotkanie.

Spotkanie odbędzie się równolegle w formacie stacjonarnym i wirtualnym, na platformie Google Hangouts on Air na moim koncie na Google+. Istnieje możliwość zaproszenia do 10 osób, które będą mogły zabrać głos podczas spotkania i zachęcam do kontaktu ze mną w tej sprawie (niechby to była krótka zajawka czegoś ciekawego związanego ze Scalą w innym mieście). Mam już pierwsze zgłoszenia, więc spiesz się!

Zaproszenie na spotkanie Scalania 9 jest już na meetupie. Rejestracja obowiązkowa dla uczestników stacjonarnych celem dopasowania zamówienia żywnościowego.

Proszę o kontakt osoby, które zechciałyby spróbować swoich sił w roli prelegenta, który wprowadzi uczestników w temat wybranych zagadnień języka Scala. Jedyna wymagana umiejętność to sprawne werbalizowanie swoich myśli. Reszta pojawia się zwykle w najmniej oczekiwanych momentach, co początkowo może być stresujące, ale zaraz po odchodzi w zapomnienie i pojawia się uzależniające uczucie chęci dzielenia się wiedzą w ten sposób. Uzależniające, więc ostrożności nigdy za wiele. Poprowadzę za rękę, więc obaw o brak przygotowania czy wpasowania się w czasie czy temu podobne, nie powinny zaprzątać Ci głowy.

Firma Javart zapewni nam lokal, sieć, sprzęt, kawę, herbatę i wyżywienie. Atrakcji nie powinno zabraknąć dla każdego. Zapraszam!

p.s. Spotkanie zakłada niewielką niespodziankę. Znawców Play Framework uprasza się o kontakt.

1 komentarz: