19 grudnia 2012

Przyszłość WJUGa widzę w różowych barwach

W ostatni wtorek odbyło się długooczekiwane spotkanie na temat przyszłości grupy Warszawa JUG, która liczy obecnie 669 członków zapisanych na forum.


Jak można zorientować się po aktywności uczestników dyskusji na forum i poza nim, głównie na spotkaniach, ale również na sztandarowych konferencjach grupy - Confitura oraz warsjawa, grupa rozwija się prężnie. Spotkania zaplanowane są aż do 19 marca, więc można założyć, że jeśli koniec świata ma nastąpić, to nie będzie to w nadchodzący piątek, ale najwcześniej 20 marca, bo wcześniej grupa ma do załatwienia jeszcze kilka spotkań.


I właśnie owe spotkania były zaczątkiem do dyskusji na forum Warszawa JUG o przyszłości grupy. Zawrzało. Należało się spotkać i omówić sprawy, bo coś jest na rzeczy.

I się spotkaliśmy.


Spotkanie było otwarte dla każdego, komu leży na sercu przyszłość grupy i może pojawić się osobiście na MIMUWie. Pojawiły się zadania do wykonania, które skrzętnie zanotował Wojtek w wątku o przyszłości WJUGa.

Jeśli chciał(a)byś zrobić coś dla warszawskiej społeczności javowej, to może warto rozważyć udział w pracach przy jej kształtowaniu? Udział w grupie Warszawa JUG uważam za dobre miejsce, aby sprawdzić swoje umiejętności twórcze. Czekamy na Ciebie!

p.s. Coraz częściej pojawia się idea zorganizowania hack-a-thonu w Warszawie. Trzymaj kciuki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz