27 września 2012

Warsjawa potrzebuje Cię!

To nie pierwszyzna dla wielu z Was. Większość przyzna, że publiczne wystąpienia są potrzebne do ugruntowania wiedzy, a bywa, że wręcz do jej zdobycia. Trudno również zaprzeczyć, aby nie miało to żadnego wpływu na naszą karierę. Z własnego doświadczenia wiem, że prowadzenie szkoleń pozwala na sprawniejsze zapamiętanie tematu i wyrobienie sobie pewnych nawyków, które zwykliśmy nazywać doświadczeniem lub intuicją. Po prostu człowiek wie, nie wiedząc dlaczego.

27 października członkowie grupy Warszawa JUG organizują konferencję warsjawa 2012, która w zamierzeniu ma "praktyczne podejście do problemów związanych z tworzeniem oprogramowania na platformie Java (JVM), począwszy od Agile, Scrum, przez Software Craftsmanship, a skończywszy na konkretnych językach programowania (Clojure, Scala, Groovy, JRuby) czy rozwiązaniach (szkieletach, rusztowaniach i kompletnych produktach) budowanych z ich pomocą. Mile widziane są również tematy związane z tworzeniem aplikacji mobilnych na Androidzie."

Myślisz, że nie może Cię na niej zabraknąć? Wierzysz, że udział w roli uczestnika nie będzie dostatecznym wyzwaniem i nie spełni Twoich oczekiwań? Chcesz być prelegentem i poprowadzić warsztat z interesującej technologi bądź języka? Potrzebujesz się sprawdzić w boju, a projektów jak na lekarstwo? Zachęcam do zgłoszenia swojego tematu w formularzu Rejestracja prelegentów - Warsjawa 2012. Nikt za Ciebie tego nie zrobi. Musisz zrobić to Ty!

Wciąż się wahasz? Zapytaj na forum grupy Warszawa JUG, co inni sądzą o Twoim pomyśle. Możesz być mile zaskoczony/-ą!

1 komentarz: